Notice: Undefined index: urun_marka_id in /home/u7214276/protanturkiye.com/urun-detay.php on line 10
Back-To-Back Show Bundle
Back-To-Back Show Bundle

ARDINDAN REKABET EDEN HAFTALAR MI? BU PAKET SİZİN İÇİN!

Pro Tan® Sırt Sırta Şov Paketi, cildinizi bir sonraki şovunuz için hızlı bir şekilde hazırlamanıza yardımcı olmak için Get Buffed® ve Sunny Day®'i birleştirir! Bu paket, cildinizin bir sonraki gösteriye hazır olmasını sağlamak için önceki rekabet bronzluğunuzu pul pul dökmeye ve eşitlemeye yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

YIL BOYUNCA PÜRÜZSÜZ PÜRÜZSÜZ CİLT İÇİN MÜKEMMEL KENDİNDEN TANLAMA HAZIRLIĞI


Mükemmel bir bronzluk, Get Buffed® Pre-Tan Body Scrub ile başlar. Cildinizin pH seviyesini dengelemeye yardımcı olurken güneşsiz bronzlaşma sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış doğal eksfoliyatörler, bitki özleri ve vitaminler ile formüle edilmiştir.

Güneşsiz bronzlaşma formüllerimizden herhangi birinin ilk uygulamasından önce kullanıldığında Get Buffed® daha derin, daha koyu ve daha uzun süreli bir bronzluk sağlar.

Bu nazik, pürüzsüz etkili ovma, cildinizin dokusunu yumuşatarak taze ve temiz hissetmesini sağlarken, taze Tropikal Mango ve Papaya karışımımız duyularınızı tazeler ve cildinize nefis bir koku bırakır.

GÜNEŞİN ZARARLI ETKİLERİ OLMADAN GÜZEL, IŞILTI BİR YIL BOYUNCA KIRMIZININ KEYFİNİ ÇIKARIN


Her kullanımdan sonra kademeli olarak altın rengi bir bronzluk oluşturan bu her gün kendi kendine bronzlaşan losyon ile plajın hemen dışında güzel bir görünümün keyfini çıkarın. Hepsinden iyisi, elde etmek istediğiniz renk seviyesini kontrol edersiniz.

Zengin nemlendiriciler, Vitamin A & E ve Yeşil Çay ve Kola özlerinin eşsiz botanik karışımı, cildinizin en iyi şekilde görünmesini ve hissetmesini sağlar.

Sunny Day'in taze Tropikal Mango ve Misket Limonu karışımı, duyularınızı tazeleyecek ve cildinizi nefis kokulu bırakacaktır.

Kullanımı kolay, tüm cilt tipleri için formüle edilmiş ve güneşsiz en doğal görünümlü bronzluğu sağlar.


Galeri


Diğer Ürünler

sporadair bebestspor rumeli edu maksisoft chakra güzellik salonu