Notice: Undefined index: urun_marka_id in /home/u7214276/protanturkiye.com/urun-detay.php on line 10
Base Coat Bundle
Base Coat Bundle

HER ZAMAN KUSURSUZ BİR BAZ TANLAMASI SAĞLAYIN!

Pro Tan® Base Coat Bundle Get Buffed®, Hair Away® ve Pro Tan® Overnight Competition Color ürünümüzü birleştirerek mükemmel bronz tene sahip olmanızı sağlar. Bu paket, istenmeyen vücut tüylerini gidermeye, pul pul dökmeye ve Pro Tan®'ı kolayca uygulamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır!

YIL BOYUNCA PÜRÜZSÜZ PÜRÜZSÜZ CİLT İÇİN MÜKEMMEL KENDİNDEN TANLAMA HAZIRLIĞI


Mükemmel bir bronzluk, Get Buffed® Pre-Tan Body Scrub ile başlar. Cildinizin pH seviyesini dengelemeye yardımcı olurken güneşsiz bronzlaşma sonuçlarınızı en üst düzeye çıkarmak ve iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış doğal eksfoliyatörler, bitki özleri ve vitaminler ile formüle edilmiştir.

Güneşsiz bronzlaşma formüllerimizden herhangi birinin ilk uygulamasından önce kullanıldığında Get Buffed® daha derin, daha koyu ve daha uzun süreli bir bronzluk sağlar.

Bu nazik, pürüzsüz etkili ovma, cildinizin dokusunu yumuşatarak taze ve temiz hissetmesini sağlarken, taze Tropikal Mango ve Papaya karışımımız duyularınızı tazeler ve cildinize nefis bir koku bırakır.

TIRAŞ YA DA AĞDA OLMADAN PÜRÜZSÜZ, TÜYLERDEN UZAK BİR CİLT ELDE EDİN
Pürüzsüz, taze bir cilt hissi için nazik bakım sağlarken istenmeyen vücut tüylerini hızlı ve hoş bir şekilde alın. Hair Away® tüm cilt tipleri için tam olarak dengelenmiştir ve tüyleri dört dakika gibi kısa bir sürede üç haftaya kadar alır

ÖNCE TEST: Dirseğin iç kıvrımına az miktarda uygulayın. 2 dakika bekletin. Nemli pamuklu bezle silin veya ılık suyla durulayın. 24 saat bekleyin. Kızarıklık veya tahriş görülürse, kullanmayı bırakın. Cilt normal görünüyorsa devam edin.

1987'DEN BERİ DÜNYANIN 1 Numaralı Bronzlaşma Ürünü
Nihai kendi kendine bronzlaşma formülü, tek bir kolay uygulamadan sonra derin, koyu ve uzun süre kalıcı bir bronzluk elde etmenizi sağlar. Hepsinden iyisi, bronzluğunuz 5-7 gün sonra doğal bir bronzluk gibi akmaz veya çizgilenmez ve solmaz. Bu eşsiz formül, doğal bronzlaşmayı veya bronzlaşmayı engellemez ve herhangi bir güneş kremi içermez.


Galeri


Diğer Ürünler

sporadair bebestspor rumeli edu maksisoft chakra güzellik salonu